Áno, viem. Pozeráš a myslíš si, och ďalší nový e-shop. Veď už ich je toľko. A poviem ti, máš úplnú pravdu. Je ich niekoľko tisíc a omnoho viac a to nehovoriac o e-shopoch s oblečením. Určite viem, že tiež si myslíš, že čo nové už len môže ponúknuť, veď všetkého je všade plno. Plné mesto, nákupné centrá a celý internet. Napriek tomu sa skús sama seba spýtať, ktorý e-shop spĺňa všetko čo sľubuje? Áno, nájdu sa aj také, ale jeden zo sto je stále málo.

Prečo my ľudia pozeráme stále len na peniaze a len na to mať, mať a stále nám nie je dosť. Pozrime sa na to mať a zároveň dať. Skúsme si uvedomiť, že predať nie je len o tom aby sme mali a dostávali, ale aj o tom dávaní. Nemám na mysli dávať materiálne, skôr dávať ako človek človeku ten pocit výnimočnosti a váženia si jeden druhého.

My sme sem neprišli s víziou peňazí, my sme sem prišli, pretože nás to baví a chcem aby sme bavili a tešili aj vás :). Nepotrebujeme mať všetky kúsky originálne, pretože originálnym ich robíme my ľudia. Skúste si predstaviť pani v krásnom drahom kabáte za niekoľko tisíc eur, ktorá je zamračená a znechutená zo života a pani v kabáte za pár eur pozitívne naladenú s úsmevom na tvári. Áno, presne tak, je to o nás ľuďoch. Samozrejme nechcem tým povedať, že náš tovar je neoriginálny, ale to, že originálny bude vďaka vám :).

Prišli sme tiež potešiť vaše šatníky, pretože vieme, že každú ženu poteší keď jej pribudne jeden nový kúsok do zbierky. Ale prečo len jeden? Prečo nie dva či tri? Snažíme sa a budeme sa snažiť mať ceny prístupné každému jednému z vás, aby ste si mohli vybrať to svoje. Sama veľmi dobre poznám ten pocit keď sa mi niečo páči, chcem to no cena je neprimeraná.

Ako som už spomínala, nejde len o to predať ale aj DAŤ! Práve preto vám chceme dať tie najdostupnejšie ceny, ponúkať štýlové kúsky a byť férový aby každý jeden z vás odchádzal z nášho e-shopu spokojný, s úsmevom na tvári tešiac sa na príchod kuriéra :).